Міський голова міста Хмельницький Олександр Симчишин і хокім міста Наманган Гофурджон Джамалов підписали угоду про побратимство між двома містами.
Окрім економічних відносин між Наманганом і Хмельницьким планується співпраця вузів, обмін студентами та надання стипендій.