• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
Перелік дій, які не відносяться до компетенції консульського підрозділу Посольства України в Республіці Узбекистан УКР/РУС
Опубліковано 03 січня 2018 року о 14:54

Питання, які не відносяться до компетенції консульського підрозділу Посольства України в Республіці Узбекистан

Оформлення дозволу на проживання в Республіці  Узбекистан

(питання належить виключно до компетенції Міністерства внутрішніх справ Республіки Узбекистан)

Проставлення «Апостилю» на документи, оформлені в Україні

(«Апостиль» на документи проставляється в Україні: Міністерством юстиції, Міністерством освіти і науки, Державною реєстраційною службою та Міністерством закордонних справ) Детальна інформація: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/consultation/apostily

Вклеювання фотокарток до внутрішніх паспортів громадян України при досягненні ними 25-та 45-річного віку також не належить до компетенції закордонних дипломатичних установ України.

Також консульські установи та посадові особи України за кордоном не можуть прискорити опрацювання клопотання про залишення на постійне проживання, вихід з громадянства, оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, отримання витребуваного документа: оперативному вирішенню підлягають лише ті консульські послуги, які здійснюються безпосередньо в консульському підрозділі.

Консульські посадові особи не можуть виконувати обов'язки адвокатів, юридичних консультантів, туристичних агентів, перекладачів; не надають грошей у борг, не сплачують готельнi та iншi рахунки, і, в разі порушення законів країни перебування, не можуть звільнити громадян від кримінальної чи адміністративної відповідальності.


Консульський відділ Посольства України в Ркспубліці Узбекистан

 

Керівник:

 
 

Мирончук Світлана Іванівна
 Консул

 
 

Адреса:

 
 

м. Ташкент вул. Я.Гулямова, 68

 

 

 
 

Телефон:

 
 

+998 71-233-99-71

 
 

Ел. пошта:

 
 

consul_uz@mfa.gov.ua

 
 

Графік роботи:

 
  

Понеділок - п’ятниця: 10:00 - 12:00

  

Прийом громадян України керівником закордонної дипломатичної установи:

 

Кожний другий вівторок місяця: 10:00-12:30 

 
 

Примітки:

 
 

УВАГА! Інваліди, вагітні, тяжкохворі, відвідувачі з малолітніми дітьми приймаються позачергово.

 

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України проводиться в екстрених випадках: втрата паспортних документів, дорожньо-транспортна пригода, смерть близьких, випадки загрози життю або здоров’ю громадян, арешту тощо.

 

Телефон «гарячої лінії» Посольства +998 (93) 380-28-80 (телефонувати виключно у разі загрози життю або здоров’ю громадян України). 

 

З 12 грудня 2016 року в Посольстві започатковано оформлення українських віз засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Віза», що уможливлює іноземцям та особам без громадянства реєстрацію візового клопотання он-лайн та призначення дати подачі документів в установі безпосередньо через сайт http://visa.mfa.gov.ua .

 

Зазначене нововведення спрямоване на створення прозорих та доступних умов оформлення віз, спрощення візових процедур загалом.

 

Перечень дествий, которые не относятся к компетенции Консульского отдела Посольства

К компетенции Консульсьского отдела Посольства не относятся: 

Вопросы, которые не относятся к компетенции консульского подразделения Посольства Украины в Республике Узбекистан 

Оформление вида на жительство в Республике Узбекистан 

(вопрос относится исключительно к компетенции Министерства внутренних дел Республики Узбекистан) 

Проставление «Апостиль» на документы, оформленные в Украине 

( «Апостиль» на документы проставляется в Украине: Министерством юстиции, Министерством образования и науки, Государственной регистрационной службой и Министерство иностранных дел) Подробная информация: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/consultation/apostily


Вклеивание фотографий во внутренние паспорта граждан Украины при достижении ими 25-и 45-летнего возраста также не относится к компетенции иностранных дипломатических учреждений Украины. 

Консульские учреждения и должностные лица Украины за рубежом не могут ускорить обработку ходатайства об оставлении на постоянное жительство, выход из гражданства, оформления паспорта гражданина Украины для выезда за границу, получения истребованного документа: оперативному решению подлежат только те консульские действия, которые осуществляются непосредственно в консульском подразделении.

Консульские должностные лица не могут выполнять обязанности адвокатов, юридических консультантов, туристических агентов, переводчиков; не дают денег в долг, не оплачивают гостиничные и другие счета, и, в случае нарушения законов страны пребывания, не могут освободить граждан от уголовной или административной ответственности.


Консульський отдел Посольства Украины в Республике Узбекистан

Керівник:

Мирончук Светлана Ивановна
Консул

Адреса:

г. Ташкент ул. Я.Гулямова, 68

 

Телефон:

+998 71-233-99-71

Ел. пошта:

emb_uz@mfa.gov.ua

График роботи:

 Понедельник - пятница: 10:00 - 12:00

Прием граждан Украины руководителем Посольства:

Коадый второй вторник месяца: 10:00-12:30 

Примечания:

ВНИМАНИЕ! Инвалиды, беременные, тяжелобольные, посетители с малолетними детьми принимаются вне очереди. 

В нерабочее и неприемное время, в выходные и праздничные дни прием граждан Украины проводится в экстренных случаях: потеря паспортных документов, дорожно-транспортное происшествие, смерть близких, случаи угрозы жизни или здоровью граждан, ареста и тому подобное. 

Телефон «горячей линии» Посольства +998 (93) 380-28-80 (звонить только в случае угрозы жизни или здоровью граждан Украины). 


С 12 декабря 2016 года в Посольстве начато оформление украинских виз посредством информационно-телекоммуникационной системы «Виза», что позволяет иностранцам и лицам без гражданства зарегистрировать визовое ходатайство онлайн и определить назначение даты подачи документов в учреждение непосредственно через сайт http://visa.mfa.gov.ua.

Указанное нововведение направлено на создание прозрачных и доступных условий оформления виз, упрощение визовых процедур в целом.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux