Посольство України в Республіці Узбекистан

Київ 00:58

До уваги підприємців. Візит українських обласних делегацій в Узбекистан

15 травня, 09:20

У період з 16 по 18 червня в Узбекистані на запрошення хокімов Самаркандської, Джизакской і Кашкадар'їнської областей перебуватимуть делегації Львівської, Херсонської та Сумської областей на чолі з керівниками облдержадміністрацій.

 У складі делегацій будуть також присутні представники ділових кіл (БО «Скляний завод», ПрАТ «Львівський електроламповий завод« Іскра », ТОВ« Універсальна бурова техніка », ТОВ« Дженерал-менеджмент », ДП« Укрспирт », ТОВ« Діскавері - бурове обладнання (Україна) », ПрАТ« Бориславський завод «РЕМА», КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня», ТОВ «Крук», ТОВ «МІКЕМ» (підприємство-член концерну Нікмас), медичного інституту Сумського державного університету, швейної фабрики «ВИД», "Амалтея" (упаковка, пропіленові вироби)) , Освіти, науки, медицини і туризму.
Програмою передбачається, що 17 травня в Самарканді, Корш (Шахрісабз) і Тіраспол відбудуться бізнес-форуми за участю представників українських делегацій. Запрошуємо всіх, хто має наміри розвивати українсько-узбецькі торгово-єкономіческіе, освітні та культурні відносини на зустрічі.

Останні новини

Інвестиційний потенціал Кривого Рогу | 06 грудня, 06:50

Оновлений Інвестиційний паспорт Кривого Рогу

Реалізація права голосу громадянами України, які проживають або перебувають в період підготовки та проведення виборів за межами України. | 30 жовтня, 07:09

Громадянин України, який проживає або перебуває в період підготовки та проведення виборів за межами України, реалізує своє право голосу на виборах на загальних підставах, незалежно від правових підстав перебування на території іноземної держави, а також перебування чи неперебування на консульському обліку в закордонній дипломатичній установі України.

Чергове засідання узбецько-української змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень | 20 серпня, 09:50

20 серпня 2018 року у м.Ташкент проходить  чергове засідання узбецько-української змішаної  комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Українську делегацію очолює Директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Віктор Сасін.