Посольство України в Республіці Узбекистан

Київ 23:53

Новини

Дата з по

Інвестиційний потенціал Кривого Рогу | 06 грудня, 06:50

Оновлений Інвестиційний паспорт Кривого Рогу

Реалізація права голосу громадянами України, які проживають або перебувають в період підготовки та проведення виборів за межами України. | 30 жовтня, 07:09

Громадянин України, який проживає або перебуває в період підготовки та проведення виборів за межами України, реалізує своє право голосу на виборах на загальних підставах, незалежно від правових підстав перебування на території іноземної держави, а також перебування чи неперебування на консульському обліку в закордонній дипломатичній установі України.

Чергове засідання узбецько-української змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень | 20 серпня, 09:50

20 серпня 2018 року у м.Ташкент проходить  чергове засідання узбецько-української змішаної  комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Українську делегацію очолює Директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Віктор Сасін.

Презентація перекладів Лесі Українки | 11 липня, 08:34

Посольство України в Республіці Узбекистан спільно зі Спілкою письменників Узбекистану провело презентацію зібрання вибраних творів видатної української поетеси Лесі Українки, перекладеної на узбецький мову.

Про порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця | 18 червня, 09:05

Порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця регулюється Законом України «Про закордонних українців»; постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. №1531 «Про затвердження Порядку оформлення і видачі посвідчення закордонного українця»; постановою Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2004 р. №1024 «Про утворення Національної комісії з питань закордонних українців».Перелік документів для оформлення статусу закордонного українця

До уваги підприємців продовольчого сектору | 13 червня, 07:21

Ukrainian Food Expo — єдиний в Україні “продовольчий хаб”, який об’єднує всіх гравців ринку – від виробника до закупівельника та презентує весь ланцюг виробництва – від сировини до збуту.

ПРЕС-РЕЛІЗ Посольства України в Республіці Узбекистан | 01 червня, 08:54

Спеціальна операція Служби безпеки України на упередження вбивства журналіста Аркадія Бабченка

До уваги підприємців. Візит українських обласних делегацій в Узбекистан | 15 травня, 09:20

У період з 16 по 18 червня в Узбекистані на запрошення хокімов Самаркандської, Джизакской і Кашкадар'їнської областей перебуватимуть делегації Львівської, Херсонської та Сумської областей на чолі з керівниками облдержадміністрацій.