Посольство України в Республіці Узбекистан

, Київ 13:32

До уваги підприємців.

27 квітня, 09:42

До уваги підприємців, які шукають партнерів в Україні.

За цим посиланням  Ви знайдете пропозиції українських партнерів. http://th.chamber.uz/ru/news/1852

Останні новини

До уваги підприємців. Візит українських обласних делегацій в Узбекистан | 15 травня, 09:20

У період з 16 по 18 червня в Узбекистані на запрошення хокімов Самаркандської, Джизакской і Кашкадар'їнської областей перебуватимуть делегації Львівської, Херсонської та Сумської областей на чолі з керівниками облдержадміністрацій.

НИКОГДА БОЛЬШЕ!!! ПОМНИМ И ПОБЕЖДАЕМ! | 08 травня, 16:33

Сегодня в Украине - День памяти и примирения, главной задачей которого, как отмечено в Указе Президента Украины, является "достойное почитание подвига украинского народа, его выдающегося вклада в победу Антигитлеровской коалиции во Второй мировой войне и выражение уважения всем борцам против нацизма".

Заява Міністерства закордонних справ України щодо звернення України до Міжнародного суду ООН стосовно тлумачення наказу суду про застосування тимчасових заходів проти Російської Федерації | 27 квітня, 09:32

Україна звернулась до Міжнародного суду ООН з проханням надати остаточне тлумачення свого ж Наказу щодо застосування тимчасових заходів, який був прийнятий у минулому році. Відповідне звернення від 19 квітня 2018 року було надіслано до Суду сьогодні.

Консульська служба МЗС України розпочала оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 19 квітня, 12:08

4 квітня 2018 року Міністерство Закордонних Справ України розпочало он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою

Коментар МЗС України у зв’язку із ймовірним застосуванням хімічної зброї в Сирії. | 12 квітня, 09:26

Міністерство закордонних справ України висловлює глибоку стурбованість у зв’язку з ймовірним застосуванням 7 квітня 2018 року в сирійському місті Дума хімічної зброї, жертвами якого стали десятки мирних жителів.