Посольство України в Республіці Узбекистан

, Київ 17:03

4 роки окупації

21 лютого, 07:54

20 лютого 2014 року Росія розпочала свою збройну агресію проти України.

Вже минуло чотири нестерпні роки з моменту нападу російського агресора, який колись зобов’язався поважати суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

За чотири роки Україна втратила близько 11000 синів і доньок, понад 25000 отримали поранення, майже 2 млн. змушені були покинути свої домівки.

У #Крим'у постійно порушуються основоположні права людини. Страждають як українські активісти, так і корінний народ Криму – кримські татари. 
Безпідставно затримуються та ув’язнюються громадяни України, безслідно зникають активісти та пересічні громадяни.

Росія і надалі продовжує конфлікт на #Донбас'і , ведучи війну проти мирного населення та надсилаючи свої регулярні війська, сучасне озброєння та військову техніку.

Росія остаточно втратила своє обличчя. Їй вже ніхто не вірить. Імперські амбіції викрито і тепер світ консолідується, щоб протистояти агресору.

Останні новини

О незаконных выборах на временно оккупированной части территории Украины – в Автономной Республике Крым и городе Севастополь | 16 березня, 09:20

Обращение  Верховной Рады Украины к международному сообществу в связи с подготовкой незаконных выборов Президента Российской Федерации на временно оккупированной части территории Украины – в Автономной Республике Крым и городе Севастополь

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни | 27 лютого, 13:50

Громадянам України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни,  необхідно подавати до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Подорожувати за кордон – краще з ДРУГОМ. | 01 лютого, 14:32

Міністерство закордонних справ України створило зручний і практичний сервіс добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – «ДРУГ».

УВАГА КОНКУРС!!!! | 15 січня, 14:45

У період з 16 січня до 20 лютого 2018 року проводиться VIII Міжнародний літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс) з числа українців, які проживають за межами України, в тому числі в Республіці Узбекистан.