Посольство України в Республіці Узбекистан

, Київ 17:23

Павло Клімкін прийняв Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (ПЗМІ) Арлема Дезіра

24 жовтня 2017, 10:26

20 жовтня 2017 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (ПЗМІ) Арлема Дезіра.

Міністр П.Клімкін підкреслив відданість України зобов’язанням ОБСЄ у сфері свободи ЗМІ та наголосив на важливості ретельного моніторингу Представником ОБСЄ ситуації у сфері ЗМІ в незаконно окупованому Росією Криму та в ОРДЛО, а також його активного залучення до забезпечення прав та захисту журналістів на тимчасово окупованих територіях України.

Павло Клімкін закликав ПЗМІ максимально використати свій мандат для сприяння звільненню незаконно утримуваних Росією українських журналістів Р.Сущенка, М.Семени та С.Асєєва.

Вітаючи А.Дезіра з нещодавнім обранням на посаду ПЗМІ, Міністр наголосив на необхідності продовження попередніх зусиль цього інституту ОБСЄ щодо реагування на такі серйозні виклики свободі ЗМІ на просторі ОБСЄ як поширення російської державної пропаганди, дезінформація та маніпулювання Росією ЗМІ на підтримку та виправдання своєї збройної агресії проти України.

.

Останні новини

О незаконных выборах на временно оккупированной части территории Украины – в Автономной Республике Крым и городе Севастополь | 16 березня, 09:20

Обращение  Верховной Рады Украины к международному сообществу в связи с подготовкой незаконных выборов Президента Российской Федерации на временно оккупированной части территории Украины – в Автономной Республике Крым и городе Севастополь

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни | 27 лютого, 13:50

Громадянам України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни,  необхідно подавати до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

4 роки окупації | 21 лютого, 07:54

20 лютого 2014 року Росія розпочала свою збройну агресію проти України.

Подорожувати за кордон – краще з ДРУГОМ. | 01 лютого, 14:32

Міністерство закордонних справ України створило зручний і практичний сервіс добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – «ДРУГ».

УВАГА КОНКУРС!!!! | 15 січня, 14:45

У період з 16 січня до 20 лютого 2018 року проводиться VIII Міжнародний літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс) з числа українців, які проживають за межами України, в тому числі в Республіці Узбекистан.