Посольство України в Республіці Узбекистан

, Київ 07:28

Кількість абітурієнтів з окупованих територій зросла утричі

19 жовтня, 17:02

 У 2017 році через освітні центри "Донбас-Україна" і "Крим-Україна" до українських вишів вступило 1550 осіб 

 

Як передає Depo.Донбас, заступник міністра освіти Юрій Рашкевич зазначив, що це на третину більше, ніж минулого року.

Повідомляється, що усі абітурієнти вступали до українських вищих навчальних закладів через освітні центри.

"За допомогою "Донбас-Україна" вступило 1346 осіб. Більше 1 тисячі - на бюджет. Найбільше абітурієнтів вступили до Луганського національного університету ім. Шевченка та Східноукраїнського національного університету ім. Даля", - повідомив Рашкевич.

Також повідомляється, що через освітній центр "Крим-Україна" вступили 204 абітурієнти.

"За кошти державного замовлення навчаються 156 студентів. Більшість абітурієнтів обрали Таврійський національний університет ім. Вернадського та Київський національний економічний університет ім. Гетьмана", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Донеччині 12 липня стартувала вступна кампанія, і в перший же день у Маріупольський державний університет подають документи абітурієнти з окупованої території.

З 19 червня розпочали роботу освітні центри "Донбас-Україна" та "Крим-Україна". Будь-який абітурієнт з Криму та окупованого Донбасу може вступити до українських вишів за спрощеною системою – без складання ЗНО.

 

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Останні новини

Вшануймо жертв трагедії Голодомору в Україні | 24 листопада, 14:52

25 листопада в Україні вшановують пам"ять жертв Голодомору. Це вже 85-та річниця трагедії. З метою вшанування пам"яті загиблих, співробітники Посольства України в Республіці Узбекистан зберуться о 20:00, щоб запалити свічку пам"яті.

Заява делегації України у відповідь на виступ російської делегації щодо глорифікації нацизму (мовою оригіналу) | 24 листопада, 14:48

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Ігорем Прокопчуком на 1165-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 23 листопада 2017 року

Коментар МЗС з нагоди схвалення Третім комітетом 72-ї сесії ГА ООН проекту резолюції «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)». | 15 листопада, 12:56

14 листопада 2017 року Третій комітет 72-ї сесії ГА ООН схвалив проект резолюції «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)». Співавторами документа стали 42 країни з різних куточків світу, зокрема: Австралія, Австрія, Албанія, Бельгія, Болгарія, Гаїті, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Кірібаті, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Маршалові острови, Мікронезія, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Палау, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Сполучене Королівство, США, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, ФРН, Хорватія, Чеська Республіка, Чорногорія, Швеція, Японія. Незважаючи на шалений тиск з боку Російської Федерації, «за» документ проголосували 71 держав, проти 25 і 77 утрималися під час голосування.

Внесення жорсткого проекту Резолюції ГА ООН та запуск кампанії #CrimeaIsBleeding – останні ініціативи України на треку де-окупації Криму | 06 листопада, 11:59

«Сьогодні Україна представить на розгляд 3-го комітету Генеральної Асамблеї ООН проект оновленої Резолюції "Становище у галузі прав людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)», - повідомив сьогодні, 31 жовтня, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Звільнені з російського ув'язнення заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз повертаються в Україну | 27 жовтня, 09:59

Вони наголосили на важливості зв'язку між лідерами України Петра Порошенка та Туреччини Раджипа Ердоганом.  "Якщо в України будуть такі союзники, то в Україні будуть хороші перспективи ... Я вже знаю, що наше звільнення дало особливий дух тим, що зараз репресований", - зазначив Чийгоз.