Посольство України в Республіці Узбекистан

, Київ 17:25

Кількість абітурієнтів з окупованих територій зросла утричі

19 жовтня 2017, 17:02

 У 2017 році через освітні центри "Донбас-Україна" і "Крим-Україна" до українських вишів вступило 1550 осіб 

 

Як передає Depo.Донбас, заступник міністра освіти Юрій Рашкевич зазначив, що це на третину більше, ніж минулого року.

Повідомляється, що усі абітурієнти вступали до українських вищих навчальних закладів через освітні центри.

"За допомогою "Донбас-Україна" вступило 1346 осіб. Більше 1 тисячі - на бюджет. Найбільше абітурієнтів вступили до Луганського національного університету ім. Шевченка та Східноукраїнського національного університету ім. Даля", - повідомив Рашкевич.

Також повідомляється, що через освітній центр "Крим-Україна" вступили 204 абітурієнти.

"За кошти державного замовлення навчаються 156 студентів. Більшість абітурієнтів обрали Таврійський національний університет ім. Вернадського та Київський національний економічний університет ім. Гетьмана", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Донеччині 12 липня стартувала вступна кампанія, і в перший же день у Маріупольський державний університет подають документи абітурієнти з окупованої території.

З 19 червня розпочали роботу освітні центри "Донбас-Україна" та "Крим-Україна". Будь-який абітурієнт з Криму та окупованого Донбасу може вступити до українських вишів за спрощеною системою – без складання ЗНО.

 

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Останні новини

О незаконных выборах на временно оккупированной части территории Украины – в Автономной Республике Крым и городе Севастополь | 16 березня, 09:20

Обращение  Верховной Рады Украины к международному сообществу в связи с подготовкой незаконных выборов Президента Российской Федерации на временно оккупированной части территории Украины – в Автономной Республике Крым и городе Севастополь

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни | 27 лютого, 13:50

Громадянам України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни,  необхідно подавати до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

4 роки окупації | 21 лютого, 07:54

20 лютого 2014 року Росія розпочала свою збройну агресію проти України.

Подорожувати за кордон – краще з ДРУГОМ. | 01 лютого, 14:32

Міністерство закордонних справ України створило зручний і практичний сервіс добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – «ДРУГ».

УВАГА КОНКУРС!!!! | 15 січня, 14:45

У період з 16 січня до 20 лютого 2018 року проводиться VIII Міжнародний літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс) з числа українців, які проживають за межами України, в тому числі в Республіці Узбекистан.